Łoś
1 390 000 PLN / 0 /m2
170 m2 / 4 pok.
 
 
 
Numer oferty:3959/1880/ODS
Rynek:Pierwotny
Powierzchnia działki:1 500 m2
Powierzchnia użytkowa:170 m2
Rok budowy:2023
Liczba pięter:0
Liczba pokoi:4
Stan budynku:Stan deweloperski
Typ domu:Wolnostojący
Prąd:Tak
Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
 
 
 
 
 
 

OPIS

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC

BIURO SPRZEDAŻY TEL. 664476532

Przyjmujemy rezerwację na dom według projektu "Dom Kameralny 2" o powierzchni 169,70m2 z garażem dwu stanowiskowym posadowiony na działce o powierzchni 1500m2.
Materiał: ściany: Porothrtm, dach: blachodachówka, strop ocielany: piana PURM, ogzewanie: Pompa ciepła-podłogowe, woda miejska, szmbo, okna plastikowe 3 szybowe, ogrodzenie, furtka, brama wjazdowa.

Parter dom:
1. Wiatrołap 5,90m2
2. Hall 12,30m2
3. Łazienka (po przeprojektowaniu) 3m2
4. Łazienka 5,6m2
5. Pokój 12,5m2
6. Pokój 16m2
7. Pokój 13,50m2
8. Korytarz 7m2
9. Pokój dzienny+jadalnia 38,60m2
10. Kuchnia 14,30m2
11. Spiżarka 1,90m2
12. Kotłownia 9,40m2
13. Garaż dwustanowiskowy 31,10m2


Budynek Kameralny 2 został stworzony na wzór popularnego projektu Kameralny 1. W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma większą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Kameralny 2 jest idealny na średniej szerokości działkę. Dom cechuje się bryłą w kształcie litery L, co sprawia, że oryginalnie się prezentuje. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt Kameralny 2 to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. W projekcie połączono jadalnię z salonem, dzięki czemu strefa dzienna staje się centrum rodzinnego życia. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W domu przewidziano zarówno komfortową łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd nawiązuje do stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.
 
Łoś / 170 m2
1 390 000 PLN / 0 /m2
Droga dojazdowa:Asfaltowa
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych jest VERSUS PROPERTY GROUP S.C. z siedzibą przy Pomorska 22, 05-501 Piaseczno (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres piaseczno@versusgroup.pl… czytaj więcej