Sebastian
miesiąc temu
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość

Pan Jacek !!!! Człowiek o dużym doświadczeniu w swojej branży . Bezproblemowy kontakt . Służy pomoc prawie o każdej porze dnia i nocy !!!
Duża wartością dodatnia jest pełna dostępność biura w sobotę !!! To zadecydowało o moim zainteresowaniu biurem . I nie zawiodłem się . Transakcja zakończona sukcesem pomimo kilku przeszkód , które Pan Jacek rozwiązał w mgnieniu oka . Gdyby skala była 10 dostałby 10/10 💪💪💪💪Naprawdę Warto !!!

 Mikołaj K.
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pełen profesjonalizm i pomoc od samego początku, jak również posprzedażowo, co nieczęsto się spotyka. Na pewno bardzo chętnie skorzystam ponownie z usług Versus.Życzę każdemu kto poszukuje nieruchomości aby trafił na takiego agenta jaj Pan Jacek Gawin. Profesjonalnie z humorem bez nadęcia. Od prezentacji przez wszystkie papierkowe sprawy do zakończenia sprawy u notariusza czuje się ,że Pan Jacek trzyma rękę na pulsie. Z przyjemnością mogę polecić każdemu Agencję Nieruchomości Versus i Pana Jacka Gawina-bardzo sympatyczny agent z indywidualnym podejściem do klienta

 

 

Nadawca: Magdalena R.
Temat: Zakup i obsługa na 6
Pan Jacek jest profesjonalny i bardzo pomocny. Doradza, pomaga zorganizować nawet elementy wychodzące poza standardową obsługę. Wielkie dzięki za całą obsługę. Polecam

 

Temat: VERSUS „Podziękowania-Dorota”
Nadawca: DOROTA J.

Serdecznie polecam Biuro Pana Jacka Gawina wszystkim zainteresowanym kupnem/sprzedażą nieruchomości. Za pośrednictwem Biura Versus zakupiłam już dwie nieruchomości, przy zakupie mieszkania a później domu mogłam liczyć na wszelką pomoc 24h/dobę Pana Jacka i jego pracowników. Z całego serca dziękuję Panu Jackowi oraz Pani Małgosi Matlak za pełen profesjonalizm, zaangażowanie i uczciwość. Dodaję, że przy zakupie przeze mnie obu moich nieruchomości z usług Biura również byli zadowoleni sprzedający. Obecnie Biuro Versus polecam wszystkim moim znajomym, sama również, jeśli będę planowała kolejny zakup nieruchomości, ponownie zwrócę się o pomoc do Pana Jacka.
P.S. Pani Małgosiu jest Pani najlepszym agentem nieruchomości z jakim miałam przyjemność współpracować. Jest Pani wspaniałą, uczciwą osobą. Bardzo dziękuję za wszystko.


Nadawca: Danuta

Agencja „Versus Property Group s.c.” to Agencja, która dała się poznać jako bardzo profesjonalnie traktująca swoje zadania, doskonale prowadzi reklamę, aktualizując na bieżąco dane o stanie nieruchomości. Cechują ją też profesjonalizm w kontaktach z klientami i duże zaangażowanie w temacie sprzedaży nieruchomości. Moje wielkie uznanie dla tej Agencji.


Nadawca: Olena

Bardzo polecamy Biuro Nieruchomości pana Jacka Gawina. Otrzymaliśmy profesjonalne wsparcie przy zakupie naszej wymarzonej nieruchomości – domu jednorodzinnego. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, otrzymywaliśmy szybkie odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Pan Jacek wykazał się dużym zaangażowaniem, m.in. pomagając nam w rozwiązaniu kwestii prawnych, był bardzo skuteczny przy negocjacjach z właścicielem w kwestii ceny, a nie było łatwo. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i szczerze zachęcamy do skorzystania z usług Biura Nieruchomości Versus wszystkich szukających – wynajmujących, kupujących i sprzedających nieruchomości :)
PS Panie Jacku, serdecznie Panu dziękujemy za współpracę, w przyszłości nie będziemy mieli wątpliwości, do kogo się zwrócić w pierwszej kolejności :)


Nadawca: Maciej

Serdecznie polecamy biuro nieruchomości Versus Group ! Pan Jacek Gawin to z pewnością najbardziej profesjonalny pośrednik nieruchomości z jakim spotkaliśmy się do tej pory. Mieliśmy przyjemność współpracy z Panem Jackiem przez ostatnie kilka lat. Przez cały okres Pan Jacek był w pełni zaangażowany w naszą współpracę, spełniając całkowicie nasze oczekiwania. Indywidualne i profesjonalne podejście do nas jako klienta przekładało się na doskonalą współpracę i nasze zadowolenie. Poprzez swoje umiejętności interpersonalne, odpowiedzialność i trafność określania sytuacji i warunków, potrafił doskonale doradzać nam w każdej sytuacji i pomagać w sprawach formalnych. Z punktu widzenia wykonywanej pracy jest osobą nadzwyczaj kompetentną, godną zaufania i polecenia. Posiada doskonalą wiedzę i doświadczenie w sprzedaży i kupnie nieruchomości, dlatego z perspektywy naszej wieloletniej współpracy z czystym sumieniem możemy zarekomendować Pana Jacka. Jednocześnie jesteśmy mu ogromnie wdzięczni za całokształt i nieocenioną pomoc.


Nadawca: Józef – Natalia Gold

Z agencją Pana Jacka Gawina współpracuję od kilku lat. Po takim czasie nie mam żadnych zastrzeżeń.
Mogę polecić z czystym sumieniem agencję Versus Group Pana Jacka Gawina. Każdemu, a szczególnie w obecnym czasie dewaluacji wartości, jakimi powinny być: rzetelność, uczciwość, subordynacja i …, a coraz bardziej one się zacierają.
Gorąco polecam.


Nadawca: Magdalena

Pełen profesjonalizm i wsparcie przy sprzedaży domu. Takiej współpracy życzę wszystkim sprzedającym nieruchomość z zdowoleniem dla obu stron. Polecam Agencję.